Pierwsza Niedziela Adwentu 1.12.2020 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. Rozpoczynamy Adwent niech będzie dla każdego z nas czasem na pogłębienie wiary. Zapraszamy do udział w Mszach  roratnich, które będą sprawowane w nowym kościele codziennie o godz. 6.00. Dzieci zapraszamy do noszenia lampionów i losowania pamiątkowe bombki. Msze święte codziennie o godz. 6.00 a w niedzielę Adwentu  o godz. 6.00., 9.30.,  11.00. i 15.00. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Z racji pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca będzie również msza święta wieczorna. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu  od  godz. 17.00. Po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.  W piątek spotkanie formacyjne w piątek dla Oazy.
  4. W sobotę na mszy świętej wieczornej o godz.18.00, uczniowie klasy ósmej odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich na rozważanie Bożego Słowa i różaniec wynagradzający,  który zakończymy Apelem Jasnogórskim.  W sobotę chorych odwiedzimy od godz. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przed mszą świętą o godz. 9.30  wystąpi chór parafialny  „Camerata”,  natomiast na mszy o godz. 11.00  dzieci z klas trzecich przed pierwsza komunią świętą otrzymają medaliki Niepokalanej.  Od godz. 12.00. do 13.00. zapraszamy na adorację  jest to szczególna godzina łaski dla wiernych zapowiedziana przez Matkę Bożą. „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”. Zapraszamy.
  6. Również w przyszłą niedzielę zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny, które przedstawiciele każdego domu czy rodziny prosimy aby odebrali od kapłanów przy ołtarzu.
  7. W ostatnią niedzielę listopada na cele parafialne została złożona kwota 3 750 złotych. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.
  8. Od dziś można nabywać świece wigilijne w cenie 6 zł. 
  9. Zachęcam do czytania i kupowania „Niedzieli”.