Druga Niedziela po Bożym  Narodzeniu 5.01.2020 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy wszystkim prowadzącym różaniec niedzielny.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się w Ośrodku Kultury o godz. 10.30 następnie przemarsz do kościoła z śpiewem kolęd oraz scenami przygotowanym przez Zespół Ludowy i dzieci naszej parafii. Prosimy o przebranie się w kolorach zielonym, czerwonym czy niebieskim. Prosimy o wcześniejsze przybycie do Ośrodka Kultury będziemy mogli otrzymać korony, peleryny i śpiewniki. Przed mszą świętą o godz. 9.15 w kościele koncert kolęd chóru „Camerata”. W tym dniu błogosławieństwo kredy i kadzidła, które zostaną przygotowane i które prosimy zabrać do domów. Ofiarą możemy wesprzeć dzieła misyjne.
  3. Od wtorku według programu w gazetce dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej. Msze święte rano o godz. 7.00. W czwartek nie będzie wieczornej adoracji. Codziennie jedna z intencji sprawowana jest za odwiedzanych parafian.
  4. W najbliższą sobotę dodatkowa msza święta o godz. 15.00, następnie opłatek dla grup parafialnych i stowarzyszeń działających w naszej miejscowości. Można dziś zapisać się na spotkanie opłatkowe.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary wpłacone na konto lub złożone na prace remontowe w naszej parafii w kwocie 6 350 złotych. Od przyszłej niedzieli do ostatniej niedzieli lutego każda rodzina naszej parafii może do skrzynki za ławkami w podpisanej kopercie z imienia i nazwiska oraz z numerem domu składać ofiary na sprzątanie i dekorację 30 złotych i ogrzewanie 30 złotych (ofiara za opłatki).