Druga Niedziela Adwentu 8.12.2020r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. Trwają msze roroatnie na które zapraszamy codziennie o godz. 6.00. Dzieci zapraszamy po mszach roratnich na śniadanie do salki na plebanii. Dziś Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przed mszą świętą o godz. 9.30 wystąpi chór  „Camerata”. Na mszy o godz. 11.00  dzieci z klas trzecich otrzymają medaliki Niepokalanej.  Od godz. 12.00. do 13.00. zapraszamy na adorację  jest to szczególna godzina łaski dla wiernych zapowiedziana przez Matkę Bożą.
  3. Dziś na mszach świętych będą pobłogosławione opłatki na stół wigilijny, które przedstawiciele każdego domu czy rodziny prosimy aby odebrali od kapłanów przy ołtarzu. Ofiary za opłatki będzie można składać od pierwszej niedzieli stycznia do ostatniej niedzieli lutego do skrzynki za ławkami i zostaną przeznaczone na ogrzewanie i sprzątnie kościoła.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od  godz. 17.00 i msza święta o godz. 18.00.
  5. W piątek przypada trzydziesta ósma rocznica wybuchu stanu wojennego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie.
  6. W ostatnią niedzielę listopada na cele parafialne została złożona lub wpłacona na konto kwota 4 800 złotych. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.
  7. Są do nabyci świece wigilijne w cenie 6 zł. jest to cena jednego posiłku.
  8. Zachęcam do czytania i kupowania „Niedzieli” i „Rycerza Niepokalanej”.
  9. Spowiedź adwentowa w naszej parafii odbędzie się we wtorek 17 grudnia. Dziś o godz. 16.15 spotkanie wiejskie w Ośrodku Kultury.