Czwarta Niedziela Adwentu 22.12.2019 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. Ostatni tydzień adwentu zapraszamy w poniedziałek i wtorek na msze roroatnie. Za ławkami znajduję się nasza gazetka parafialna, którą prosimy zabrać do domów. W gazetce znajduję się program świąt Bożego Narodzenia i rozpoczęcie wizyty duszpasterskiej. Dalszy ciąg kolędy zostanie podany w nowym numerze gazetki parafialnej.
  3. Jutro spowiedź w Łańcuckiej Farze od godz. 9.00 do 11.30 i od 14.30 do 18.00. We wtorek Dzień Wigilii, który jest dniem oczekiwania na Uroczystość Bożego Narodzenia. Pół godziny przed Pasterką koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru „Camerata”.  W dzień wigilii zachęcamy do tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Od świec przy ołtarzu można odpalić Betlejemskie Światło Pokoju. Pamiętajmy o religijnym charakterze wigilii.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy osobom, które udekorowały kościół na święta. Dziękuję Panom z Ochotniczej Straży Pożarnej na ręce komendanta, dziękujemy Państwu Pantuła za choinki do kościoła. Dziękuję Rodzinom Domowego Kościoła, Akcji Katolickiej, Młodzieży i Państwu Kościelnym za dekoracje. Dziękujemy państwu Urszuli i Makowi Karasińskim za nowe obrusy do zabytkowego kościoła.
  5. Zachęcamy do zapisywania się na opłatek grup parafialnych i stowarzyszeń działających na terenie naszej miejscowości, który odbędzie się w dniu 11 stycznia w Ośrodku Kultury. Zapisy w zakrystii lub w Ośrodku Kultury do dnia 22 grudnia.
  6. W ostatnią niedzielę na cele parafialne została złożona lub wpłacona na konto kwota 6 900 złotych. Bóg zapłać wszystkim Darczyńcom.
  7. Są do nabyci jedne z ostatnich świec wigilijnych w cenie 6 zł. Również są do odebrania opłatki.
  8. Tygodnika Niedziela jest bardzo atrakcyjny. Zawiera płytę CD z kolędami i pastorałkami w wykonaniu Golec Uorkiestra, kalendarz na rok 2020 z Kardynałem Stefanem Wyszyńskim oraz obrzęd Wieczerzy Wigilijnej.