Bierzmowani


Sakramentu Bierzmowania z naszej parafii w roku 2018 z rąk Ks. Abp Adama Szala przyjęli:

  1. Aleksandra Bar
  2. Szymon Barwiński
  3. Patrycja Bester
  4. Rafał Bieniasz
  5. Jakub Bury
  6. Anna Czechowicz
  7. Gabriela Czechowicz
  8. Aleksandra Drewniak
  9. Anna Gaweł
  10. Oliwer Gut
  11. Julia Harpula
  12. Bartosz Kaszyca
  13. Hubert Kloc
  14. Michał Kosiorski
  15. Jakub Kuźniar
  16. Martyna Mazurek
  17. Kamil Mróz
  18. Jakub Nowak
  19. Maksymilian Nowak
  20. Krystian Nycz
  21. Paulina Olbrycht
  22. Nikodem Paczocha
  23. Zuzanna Panek
  24. Jakub Pelczyk
  25. Patrycja Ptaszek
  26. Wiktoria Słonina
  27. Izabela Szylar
  28. Szymon Trzebuniak
  29. Mateusz Wacnik
  30. Wiktoria Wojnar
  31. Martyna Wójcik
  32. Sebastian Żyga

 

Sakramentu Bierzmowania z naszej parafii w roku 2019 z rąk Ks. Bp. Stanisława Jamrozka przyjęli:

  1. Baran Emilia
  2. Baran Mateusz
  3. Bem Karolina
  4. Bielecki Dominik
  5. Bratek Paulina
  6. Cisek Julia
  7. Cisek Wiktoria
  8. Cwynar Oliwia
  9. Dubiel Kamil
  10. Dudzic Kamil
  11. Dyniec Miłosz
  12. Gałkowski Kacper
  13. Głoczkowski Łukasz
  14. Hadław Kacper
  15. Hepnar Dominika
  16. Hepnar Krystian
  17. Hepnar Weronika
  18. Hycka Otylia
  19. Jaworski Konrad
  20. Kaczor Gabriela
  21. Kalinowski Adam
  22. Kłoda Klaudia
  23. Kmiotek Tobiasz
  24. Kowalewska Aleksandra
  25. Krężel Maciej 
  26. Kudyba Magdalena
  27. Kula Dawid
  28. Kwarciany Jagoda
  29. Lech Anita
  30. Lew Szymon
  31. Litwin Dawid 
  32. Łański Adrian
  33. Macała Hubert 
  34. Nycz Weronika
  35. Panek Karolina
  36. Pelc Kacper
  37. Para Kacper 
  38. Pasierb Bartosz
  39. Piast Daniel
  40. Piast Kamil
  41. Polit Wiktoria
  42. Prucnal Natalia
  43. Przybyło Emilia
  44. Ruman Łukasz
  45. Sarzyńska Natalia
  46. Sekunda Kacper
  47. Siuśta Jakub 
  48. Skomra Mikołaj
  49. Słonina Agnieszka
  50. Słonina Patrycja
  51. Styś Adrian
  52. Superson Aniela
  53. Szpunar Justyna
  54. Ślaska Aleksandra
  55. Świderska Aleksandra
  56. Trznadel Adam
  57. Wiglusz Karolina
  58. Wołk Julia
  59. Zych Aleksandra
  60. Żyga Zuzanna