Niedziela Chrztu Pańskiego 12.01.2020 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  2. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. W dniach od 26 do 28 stycznia w naszej parafii gościć będziemy obraz Matki Bożej Solidarności, który nawiedza naszą archidiecezję. Szczegóły w przyszłą niedzielę.
  3. W tym tygodniu msze święte wieczorem o godz. 18.00.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie formacyjne Członków Akcji Katolickiej.
  5. Bardzo prosimy aby różaniec w przyszłą niedzielę prowadziła róża różańcowa pani Krystyny Hawro
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary wpłacone na konto lub złożone na prace remontowe w naszej parafii w kwocie 4 350 złotych. Możemy od dziś do ostatniej niedzieli marca do skrzynki za ławkami w podpisanej jednej kopercie z imieniem i nazwiskiem oraz z numerem domu składać ofiary na sprzątanie i dekorację kościoła 30 złotych i ogrzewanie 30 złotych (ofiara za opłatki). Dziś w całej naszej Ojczyźnie kwesta na pomoc dzieciom. Za ławkami znajduję się prasa katolicka: „Niedziela” i „Rycerz Niepokalanej”.
  7. Jutro o godz. 13.00 msza pogrzebowa za śp. Irenę Żmuda.