Trzecia Niedziela Zwykła 22.01.2023 r.

  1. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, przeżywającym ferie zimowe życzymy udanego wypoczynku.
  2. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska, które podsumowanie odbędzie się w przyszłą niedzielę. Z uwagi na powyższe codzienne Msze Święte sprawowane będą o godz. 18:00.
  3. Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci, dzisiaj natomiast świętujemy Dzień Dziadka. Nie zapomnijmy o nich w naszych modlitwach.
  4. W najbliższy czwartek nie będzie popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu z uwagi na całodzienną adoracją w piątek, która rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 8:00, a zakończy nabożeństwem za chcących targnąć się na swoje życie i mszą o godz. 18:00.
  5. Za ławkami znajduje się prasa religijna: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. W nowym numerze „Niedzieli” możemy znaleźć odpowiedź na to jak przekazywać wiarę, głosić Ewangelię i wychowywać w duchu wiary w czasach, które wydały wierze otwartą wojnę.
  6. Bardzo prosimy, aby różaniec w przyszłą niedzielę prowadziła róża różańcowa pani Wandy Surmacz.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone lub wpłacone na konto w ostatnim tygodniu na remont kościoła w kwocie 5 800 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 65 rodzin w kwocie 4 370 zł Bóg zapłać.

 

Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM