Czwarta Niedziela Zwykła 29.01.2023 r.

  1. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, na nowy semestr nauki życzymy błogosławieństwa Bożego a studiującym udanej sesji.
  2. Msze Święte codziennie o godz. 18:00.
  3. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej, jest to również Dzień Życia Osób Konsekrowanych. W tym dniu Mszę święte o godz. 7.30; 10.00 i 18.00 z obrzędem błogosławieństwa gromnic. Ofiarą na tacę będziemy mogli wesprzeć zakony klauzurowe naszej diecezji. W czwartek adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 17.00, o godz. 17.30 różaniec za powołanych i o nowe powołania prosimy aby prowadziła Wspólnota „Margaretek”.
  4. Z racji pierwszego piątku i soboty miesiąca dodatkowa Msza święta o godz. 7.00. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9.00. Zachęcamy osoby nie chodzące do kościoła do korzystania z posługi pierwszych piątków. W piątek błogosławieństwo jabłek. W sobotę po Mszy świętej wieczornej różaniec wynagradzający. W piątek cotygodniowe spotkanie dla Oazy Młodszej o godz. 17.00 i starszej po Mszy świętej. W sobotę zapraszamy na spotkanie z filmem.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy aby różaniec prowadziła Akcja Katolicka. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej na mszy o godz. 11.00 otrzymają książeczki pierwszokomunijne. Po każdej Mszy świętej błogosławieństwo chleba, wody i soli ku czci świętej Agaty.
  6. Za ławkami znajduje się prasa religijna: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, w której artykuł o naszej szopce oraz nowy numer gazetki parafialnej z rozliczeniem wydatków za ubiegły rok 2022. Szczegółowe rozliczenie jest do wglądu w kancelarii parafialnej.
  7. Dziękujemy za ofiary na remont kościoła w kwocie 3 250 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 60 rodzin w kwocie 4 010 zł. Bóg zapłać.
Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM