Piąta Niedziela Zwykła 5.02.2023 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i błogosławieństwo wody, chleba i soli ku czci świętej Agaty. Na Mszy świętej o godz. 11.00, dzieci klas trzecich otrzymają książeczki do pierwszej komunii świętej.
  2. Msze Święte codziennie o godz. 18.00.
  3. We wtorek po Mszy świętej spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza. W środę spotkanie po Mszy wieczornej dla Członków Akcji Katolickiej. W piątek cotygodniowe spotkanie dla Oazy. Młodszej o godz. 17.00, starszej po Mszy świętej. W sobotę zapraszamy na spotkanie z filmem.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, następnie Msza święta.
  5. Za ławkami znajduje się prasa religijna: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, błogosławieństwo domu oraz prosimy zabrać starsze numery gazet.
  6. W sobotę z racji Światowego Dnia Chorego w naszej parafii na Mszy świętej o godz. 10.00, będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych po wcześniejszej spowiedzi, która rozpocznie się o godz. 9.00. Bardzo prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, osobom starszym w dotarciu do naszej świątyni.
  7. Dziękujemy za ofiary na remont kościoła w kwocie 3 650 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 77 rodzin w kwocie 5 950 zł. Bóg zapłać. Dziękujemy Państwu Kościelnym, Kręgowi Rodzin, Akcji Katolickiej, Strażakom za rozebranie dekoracji świątecznej.
  8. Z naszej parafii do wieczności została powołana śp. Katarzyna Hepnar. Módlmy się za wszystkich naszych zmarłych. Wieczne odpoczywanie…
Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM