Dzień Chorego w naszej parafii

W sobotę, 11 lutego 2023 r., w dzień liturgicznego wspomnienia Matki Bożej z Lourdes, w kościele obchodzony był XXXI Światowy Dzień Chorego.

Myślą przewodnią Dnia Chorego Ojciec Święty Franciszek uczynił słowa „Miej o nim staranie” wypowiedziane w przypowieści o miłosiernym Samarytaninie. W naszej parafii Mszy Świętej koncelebrowanej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił były Dziekan Dekanatu Jarosław Jeden i były proboszcz parafii w Pawłosiowie ks. Prałat Jan Jagustyn. Modliliśmy się za chorych i cierpiących z parafii oraz w intencji osób opiekujących się chorymi. W czasie Mszy świętej został udzielony sakrament namaszczenia chorych a następnie zostało udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem wraz z modlitwami za chorych.

Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM