Szósta Niedziela Zwykła 12.02.2023 r.

  1. Dziś w Wysokiej Diecezjalny Dzień Chorego i transmisja Mszy świętej w TVP Polonia o godz. 13.00.
  2. We wtorek po Mszy Świętej zapraszamy na plebanię na spotkanie Członków Rady Duszpasterskiej. Natomiast w czwartek do Ośrodka Kultury na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie osoby odpowiedzialne za stowarzyszenia działające w naszej miejscowości. W piątek cotygodniowe spotkanie dla Oazy – młodszej o godz. 17.00, starszej po Mszy świętej. W sobotę zapraszamy na spotkanie z filmem.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, następnie Msza Święta.
  4. Za ławkami znajduje się prasa religijna: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  5. Od przyszłej niedzieli w naszej parafii w kościele będzie gościć wystawa poświęcona Sługom Bożym Rodzinie Ulmów z Markowej. Proszę aby rodzice chcący ochrzcić swoje dziecko przy zapisie dziecka w kancelarii parafialnej przynosili skrócony odpis aktu urodzenia oraz zgodę na bycie rodzicem chrzestnym dla osób pochodzących z  innych parafii.
  6. Prosimy aby różaniec w przyszłą niedzielę prowadziła róża Pani Ewy Drewniak. Bardzo proszę o modlitwę w intencji czekających nas misji świętych.
  7. Dziękujemy za ofiary na remont kościoła w kwocie 7 200 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 78 rodzin w kwocie 5 250 zł.
  8. Z naszej parafii do wieczności została powołana śp. Wanda Baran. Módlmy się za wszystkich naszych zmarłych. Wieczne odpoczywanie…
Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM