Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023 r.

  1. Dziś i w każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00 następnie Msza Święta a nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 18.00.
  2. W środy Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych, które będą o godz. 18.00, następnie Msza Święta. Cotygodniowe nabożeństwa prowadził będzie ks. Robert Blama, wikariusz parafii w Dydni. Ofiarujmy dar naszej trzeźwości dla osób uzależnionych. Zachęcamy do wpisu w księdze abstynenckiej, która znajduję się za ławkami. Dzieci zachęcamy do zbierania wyklejanek.
  3. Z racji pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca dodatkowa Msza Święta o godz. 7.00. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. O 17.30 różaniec o powołania i za powołanych, który prowadzi wspólnota „Margaretek”.
  4. W piątek chorych z ks. Rafałem odwiedzimy od godz. 9.00. W sobotę po Mszy wieczornej różaniec wynagradzający. W piątek cotygodniowe spotkanie dla Oazy młodszej o godz. 17.00. Trwa katecheza parafialna dla narzeczonych, która odbywa się w każdą sobotę po nabożeństwie. W zakrystii można zapisywać się na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Sanoku w Niedzielę Miłosierdzia.  Młodzież zapraszamy w piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na godz. 20.00.
  5. Za ławkami znajduje się prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” i gazetka parafialna, którą prosimy zabrać do domów.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy aby różaniec prowadziła Akcja Katolicka. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas trzecich. Codziennie przed Mszą Świętą odmawiany będzie dziesiątek różańca za zmarłych w danym dniu parafian i wszystkich wiernych zmarłych. Zapraszamy na modlitwę rodziny zmarłych w danym dniu. Bardzo proszę o modlitwę w intencji czekających nas misji świętych.
  7. Dziękujemy za ofiary na remont kościoła w kwocie 4 950 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 37 rodzin w kwocie 2 480 zł. Na pomoc dla poszkodowanych w Turcji, Syrii i Ukrainie zostało złożone w Środę Popielcową 4650 zł. W przyszłą niedzielę możemy wesprzeć ofiarą do puszek leczenie Waldemara Długosza z Łańcuta. W przyszłą niedzielę w Ośrodku Kultury o godz. 17.00, odbędzie się spektakl p „Kopciuszek” przygotowany przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przeworsku. Organizatorzy zapraszają na widowisko, ciastko z kawą czy herbatą. Ofiarą będzie można wesprzeć działanie warsztatów.
  8. Z naszej parafii do wieczności została powołana śp. Stanisławę Szal, której pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 15.00. Módlmy się za wszystkich naszych zmarłych. Wieczne odpoczywanie…
Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM