Druga Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2023 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Po sumie spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się do sakramentów pokuty i eucharystii. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.00.
  2. W środę kolejne spotkanie na nabożeństwie Drogi Krzyżowej dla dzieci uczęszczające do Szkół Podstawowych o godz. 18.00, następnie Msza Święta. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy świętej na plebani spotkanie dla Akcji Katolickiej. Zachęcamy do ofiarowania dary abstynencji osobom uzależnionym. Zachęcamy do wpisu w księdze abstynenckiej, która znajduję się za ławkami. Za ławkami znajdują się również skarbonki wielkanocne, które możemy zabrać do domów aby zbierać jałmużnę wielkopostną. Na Mszę świętą zapraszamy również wszystkie kobiety w dniu waszego święta.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  4. W piątek cotygodniowe spotkanie dla Oazy młodszej o godz. 17.00. O godz. 18.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.  Młodzież zapraszamy na godz. 20.00. W sobotę ministrantów zapraszamy na spotkanie na plebanię na godz. 10.00.
  5. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickie, która znajduje się za ławkami. Można zakupić jako dar dla potrzebujących przygotowane przez Caritas paschaliki wielkopostne, które znajdują się za ławkami w cenie dziesięciu złotych.
  6. Prosimy aby różaniec w przyszłą niedzielę prowadziła róża różańcowa pani Doroty Wawrzaszek. Codziennie przed Mszą Świętą odmawiany będzie dziesiątek różańca za zmarłych w danym dniu parafian i wszystkich wiernych zmarłych.
  7. Dziękujemy za ofiary na remont kościoła w kwocie 4 350 zł, a także na sprzątanie kościoła złożone przez 29 rodzin w kwocie 1 950 zł. Przy wyjściu z kościoła ofiarą do puszek wesprzyjmy leczenie pana Waldemara Długosza z Łańcuta. Dziś w Ośrodku Kultury o godz. 17.00, odbędzie się spektakl pt. „Kopciuszek” przygotowany przez Osoby niepełnosprawne, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Przeworsku. Organizatorzy zapraszają na widowisko, ciastko z kawą czy herbatą. Ofiarą będzie można wesprzeć działanie warsztatów.
Ta strona używa plików cookies. ROZUMIEM